09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

گرده گل

فرآیند ثبت سفارش محصولات سرزمین عسل طبیعی

عسل طبیعی - خرید اینترنتی عسل طبیعی با موم - عسل طبیعی

مشاوره کارشناسان

کارشناسان و متخصصین سرزمین عسل طبیعی با راهنمایی و مشاوره ابتدایی در زمینه انتخاب نوع عسل طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل پیشنهادات لازم را  برای شما ارائه کرده و به شما در انتخاب و تشخیص بهترین عسل طبیعی کمک خواهند نمود.

ثبت سفارش

شما بعد از اطمینان و انتخاب نوع عسل طبیعی خود و یا سایر محصولات اقدام به ثبت سفارش از طریق کارشناسان ما نموده و کارشناسان ما بسته به نوع عسل طبیعی و یا دیگر محصولات سرزمین عسل طبیعی قیمت محصول را به شما ارائه خواهند نمود.

عسل طبیعی - خرید عسل طبیعی - تشخیص عسل طبیعی - خواص عسل طبیعی

تحویل محصول به مشتری

پس از ثبت سفارش مشتری ، سرزمین عسل طبیعی اقدام به ارسال عسل طبیعی یا دیگر محصولات شما در هر جای ایران می نماید تا در اسرع وقت عسل طبیعی یا دیگر محصولات سرزمین عسل طبیعی به دست شما مشتریان گرامی رسیده و کارت ضمانت دریافت نمایید.

سرزمین عسل طبیعی - تشخیص عسل طبیعی - خواص عسل طبیعی - عسل طبیعی

خدمات پس از فروش

بعد از دریافت محصول خود و تست آن قطعا به کیفیت و اصالت محصول پی خواهید برد اما چنانچه از کیفیت محصول خود ناراضی بودید می توانید با کارشناس ما تماس گرفته و محصول خود را حتی بعد از باز کردن، باز گردانده و هزینه ی خود را دریافت نمایید.

گرده گل چیست؟

در گرده گل تمام مواد غذایی مورد لزوم زندگی زنبور عسل مثل مواد پروتئینی و چربی و مواد معذنی و همچنین انواع ویتامین ها وجود دارند تنها موادی که مقدارش در آن ناچیز می باشد، مواد قندی برای تولید انرژی است که آن هم در شهد گلها با غلظت ۲۰ الی ۵۰ درصد و حتی بیشتر موجود می باشد.

خواص گرده گل

درمان نازایی

عسل طبیعی - خرید عسل طبیعی

درمان اعتیاد

گرده گل - خرید گرده گل - سرزمین عسل طبیعی

درمان درد معده

گرده گل - خرید گرده گل - سرزمین عسل طبیعی

تقویت قلب و عروق

عسل طبیعی - خرید عسل طبیعی

نرمی پوست

بره موم - خرید بره موم - عسل طبیعی

تقویت سیستم ایمنی

افزایش انرژی

بره موم - خرید بره موم - عسل طبیعی

درمان حساسیت

نحوه مصرف گرده گل

محصولات زنبور عسل

عسل طبیعی - خرید عسل طبیعی

عسل طبیعی

تولید عسل طبیعی از شهد گیاهان و درختان مختلف که دارای خاصیت درمانی بسیار زیادی است توسط زنبور عسل صورت می گیرد. عسل طبیعی دارای خواص ویژه ای برای درمان انواع بیماری ها و تقویت بیماران می باشد. سرزمین عسل طبیعی در همین راستا اقدام به برداشت و فروش گرده گل کاملا طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت خود   می نماید.

گرده گل - خرید گرده گل - سرزمین عسل طبیعی

گرده گل

گرده گل در زندگی زنبور ها برای تولید مثل و بقای زنبور اهمیت بسیار زیادی دارد. گرده گل منحصرا از روی گل ها جمع آوری شده و در سلول های بخصوصی کمپرس و ذخیره شده که این کار باعث عمل گره افشانی در گلها نیز می شود. سرزمین عسل طبیعی در همین راستا اقدام به برداشت و فروش گرده گل کاملا طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت می نماید.

ژل رویال

ژله رویال (ژله روآیال) یا ژله شاهانه در غدد شیری زنبور عسل که در اطراف مغزش قرارا دارند ترشح می گردد. ژله رویال در مصر باستان استفاده ی زیادی داشته و به آن اکسیر جوانی نیز می گویند که باعث افزایش طول عمر می شود. سرزمین عسل طبیعی در همین راستا اقدام به برداشت و فروش ژله رویال طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت می نماید.

بره موم - خرید بره موم - عسل طبیعی

بره موم

بره موم مخلوطی از صمغ درختان مختلف است که توسط زنبور عسل به سختی به دست می آید. از بره موم می توان به عنوان ضدعفونی کننده کندو نام برد. بره موم خاصیت ضد عفونی و ضد باکتریایی دارد که در مصر باستان برای مومیایی کاربرد داشته است. سرزمین عسل طبیعی بر این اساس اقدام به فروش بره موم طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت می نماید.