09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

عسل طبیعی – تهیه ی عسل طبیعی

عسل طبیعی – تهیه ی عسل طبیعی در این بخش به صفر تا صد تهیه ی عسل طبیعی می پردازیم در حالت کلی می توان گفت عسل طبیعی از شهد گل ها توسط زنبور عسل جمع آوری می شود بدست می آید. نقش اول زنبور عسل در تهیه ی عسل طبیعی : شهد های جمع آوری شده توسط زنبور عسل به داخل کندو ها برده می شود البته لازم به ذکر است که زنبور عسل گرده گل و شهد را توسط پاهایش جمع آوری می کند و در زیر شکم خود جمع آوری می کند. رنگ و طعم عسل وابسته به شهد گلی است که زنبور عسل جمع آوری کرده است در سرزمین عسل طبیعی به علت وجود آب و هوا و شرایط اقلیمی استان کردستان گونه ی زیادی از گل و گیاهان وجود دارد به همین علت است که سرزمین عسل طبیعی تعداد انتخاب را برای شما محدود نمی کند. به عنوان مثال عسل طبیعی گل بابونه می تواند به رنگ زرد متمایل به سفید باشد . همچنین عسل طبیعی رنگ سبز تیره برای شهد گل شقایق می باشد.

مراحلی که در کندو زنبور عسل انجام می شود:سالیانه در هر کندو حداقل ۹ کیلو عسل می توان برداشت کرد مقدار برداشت عسل به زنبور آن کندو بستگی دارد که زنبور دار در فصل بهار ملکه زنبور عسل و کارگر ها را با توجه به تجربه و دانش خود قسیم می کند( برای راهنمایی تقسیم ملکه و کارگرها می توانیدبه کارشناسان ما مراجعه نمایید) سپس در زمان در برداشت عسل طبیعی خانه های رو شانه ها که توسط زنبور ها با گرده گل و پولک بسته اشند باز می شود و درextractor قرار داده می شود تا عسل از شان ها جدا شود.

سفارش و تهیه ی عسل طبیعی از سرزمین عسل طبیعی

شما می توانید به سرزمین عسل طبیعی واقع در کردستان حضوری تشریف بیارید و حضوری خرید نمایید و یا در صورت نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید و سپس قیمت عسل طبیعی ،فروش عسل طبیعی ، قیمت ژل رویال ،فروش ژل رویال، قیمت گرده گل و سایر محصولات ما را بیابید و در صورت رضایت شما سفارش شما برایتان ارسال خواهد شد لازم به ذکر است که سفارش به تمامی نقاط کشور ارسال می شود.