09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

عسل طبیعی، بره موم و خواص دارویی بره موم

عسل طبیعی، بره موم و خواص دارویی بره موم بره موم در این قسمت می خواهیم یکی از کابردهای دارویی و درمان آن در یکی از بیماری ها معرفی کنیم. بره موم و درمان کولیت: کولیت یک بیماری مزمن روده ای است. افراد مبتلا به بیماری کولیت دچار التهاب در قسمت روده بزرگ یا کولون شده و در صورت روند پیشرفت بیماری، بیمار دچار مشکلات بیشتر و حادتر می شود.

علائم بیماری کولیت

  1. دل پیچه
  2. دل درد
  3. اسهال خونی

بیماری کولیت مشکلات زیادی را برای فرد مبتلا به بیماری را ایجاد می کند که تا کنون متاسفانه علم پزشکی نوین که امروزه تمام جامعه تنها به آن اعتماد دارند نتوانسته است درمان قطعی را برای این بیماری را پیدا کند. حتی علم پزشکی تا به حال نتوانسته علت ایجاد این بیماری را کشف نماید. و تنها یافته ی آن ها در این مورد آن بوده است که استرس در این افراد می تواند عامل تشدید این بیماری در افراد مبتلا شود. و در حال حاضر تنها داروهای شیمیایی تجویز شده تنها برای کاهش علائم آثار این بیماری است و در کنار عوارض بسیار زیادی که برای فرد دارد، قیمت گزافی را بر فرد بیمار تحمیل می کند.

بره موم برای درمان کولیت

بره موم  و عسل به عنوان یک ماده ی گیاهی که خواص ضد التهابی آن مورد توجه کارشناسان قرار گرفته است، ماده ای مناسب برای درمان کولیت به شمار می رود. این ماده شفابخش با مکانیسم اثر خاصی که دارد می تواند در ابتدا التهابات کولون (روده بزرگ) را کاهش داده و سپس اقدام به درمان آن نماید. برخلاف داروهای شیمیایی بره موم هیچ گونه عوارض جانبی نداشته و از نظر مالی بسیار مقرون و به صرفه تر از داروهای شیمیایی است. البته تمامی درمان های طبیعی نیاز به زمان ددارند و در صورت صبر و مداومت در استفاده از آن ها، اثرات شگفت آوری به وقوع می پیوندد. البته شایان ذکر است که در صورت استفاده از داروهای گیاهی و طبیعی نباید انتظار سریع تاثیر گذاری آن نسبت به داروهای شیمایی را داشت.

شما می توانید با کارشناسان ما در سرزمین عسل طبیعی در کردستان تماس بگیرد و عسل طبیعی و بره موم و گرده گل و تمامی فرآورده های عسل طبیعی را خریداری نمایید.