09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

دلایلی که باعث حمله کردن زنبور عسل می شود؟

دلایلی که باعث حمله کردن زنبور عسل می شود؟ را در این جا اشاره می کنیم از آن جا که نیش زنبور عسل بسیار درد آور و در بعضی از افراد باعث حساسیت و شک آنافلاکسی می شود با مهیا کردن این شرایط می توان از حمله کردن آن ها جلوگیری کرد.

  1. کم بودن مقدار شهد برده شده به داخل کندو زنبور عسل: مواقعی که زنبور عسل به میزان کافی غذا در اختیار نداشته باشد حالت تهامی آن افزایش می یابد در نتیجه با پایان رسیدن فصل بهار و کمبود شهد در طبیعت زنبور عسل بیشتر حالت تهاجمی و حمله ور بوذن به خود می گیرند.
  2. نبودن ملکه و یا پیر و مریض بودن ملکه : اگر به صورت اتفاقی یکی از کندوهای زنبور عسل شما حالت تهامی و عصبانی به خود گرفت اولین کاری که باید انجام دهید چک کردن ملکه زنبور عسل و پی بردن به سلامتی کامل ملکه زنبور عسل می باشد.
  3. وجود کنه واروآ در کندوهای زنبورعسل: وجود کنه واروآ در داخل کندوهای زنبور عسل یکی از دلایل شایع و بارز عصبی ئ تهاجمی بودن زنبور های عسل می باشد.
  4. شرایط آب و هوایی: تغییر وضعیت آب و هوا از مهم ترین دلایلی که باعث حمله کردن زنبور عسل می شود است به عنوان مثال با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان به علت کمبود گرده گل و شهد و کمبود غذا برای زنبور عسل باعث عصبی شدن زنبور عسل می شود.
  5. امواج و صدای زیاد:چنانچه کندو زنبور عسل در معرض دکل های مخابرات یا امواج وای فای قرار بگیرند بسیار تهاجمی می باشند.

فروش اینترنتی و حضوری عسل طبیعی

زنبورداری ما با در اختیار گداشتن تمامی راه ها برای رفاه مشتریان خرید غیر حضوری از طریق اینترنتی و یا تماس با زنبورداران ما و ارسال رایگان توسط ما برای شما در نظر گرفته است فروش عسل طبیعی و سایر محصولات زنبورداری از جمله بره موم ، ژل رویال ، گرده گل با نازلترین قیمت و صددرصد طبیعی در استان کردستان با بیش از ۲دهه سابقه کار آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد.