09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

خواص دارویی عسل طبیعی

خواص دارویی عسل طبیعی ، از زمان های قدیم از عسل طبیعی به عنوان خواص دارویی استفاده شده است .و از خواص آن در درمان موارد خاص نمی توان چشم پوشی کرد. از فرآورده های زنبور عسل غیر از عسل طبیعی ، سایر فرآورده های آن مانند: بره موم، ژل رویال، گرده گل و…دارای خاصیت دارویی هستند. در این قسمت به تعداد انگشت شمار از  استفاده های کاربردی خواص دارویی عسل طبیعی را شرح می دهیم.

استفاده عسل طبیعی و سایر محصولات زنبورداری برای بیماری های خاص

  1. رماتیسم بیماری است. که امروزه بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند. برای درمان رماتیسم و جلوگیری از ابتلا شدن به آن کافی است. روزانه ۱گرم بره موم استفاده کنید.
  2. ترکیب عسل و ژل رویال: این ترکیب برای احیای سلول های مرده و کمک به سلول های معیوب و غیر معیوب بدن استفاده می شود. از این ترکیب برای درمان کم خونی و بیماری شایع امروزه ی MS و تیروئید و بیشتر برای کم خونی و کم اشتهایی کودکان یک تا سه ساله که مصرف گرده ی گل برای آن ها مجاز نمی باشد. و یا افرادی که به گرده گل حساسیت دارند بسیار مفید می باشد.
  3. شربت عسل: شربت عسل بهترین نوشیدنی در زمان ناشتا می باشد. که باعث رفع سرفه، کاهش آلرژی، افزایش انرژی، سم زدایی، رفع عفونت، تقویت دستگاه گوارش می شود.

فروش عسل طبیعی فروش فرآورده های زنبور عسل

خرید عسل طبیعی و فرآورده های زنبور عسل برای درمان بیماری خاص که باعث اذیت بسیاری از افراد شده است. و از داروهایی شیمیای خسته شده اند. بسیار دشوار است. زیرا نمی توانند عسل طبیعی را به آسانی خریداری کنند. به عنوان مثال عسل های موجود در مراکز خرید با قیمت های باور نکردنی در این بازار و وجود تاریخ تولید و مصرف آن که نشانه ی بارز غیر طبیعی بودن آن است. برای افراد دشوار شده است. شما می تواند با زنبورداران ما که در ۲۴ ساعت و حتی روزهای تعطیل تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ما کاملا طبیعی و اورجینال می باشند.