09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

تشخیص عسل طبیعی و راه های شناخت عسل طبیعی

تشخیص عسل طبیعی و راه های شناخت عسل طبیعی از عسل تقلبی در بازار داغ فروش عسل طبیعی می توان گفت که جزو دغده هایی عموم شده است. از زمان های قدیمی از عسل طبیعی برای مصارف دارویی از قبیل زخم معده ، درمان نازایی زنان، سوختگی، التهاب ، درمان زخم و جای آن و در موارد سرما خوردگی استفاده شده است. اما متاسفانه امروزه در بازار پر تلاطم، عسل های تقلبی بسیار موجود می باشد. به همین دلیل تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی بسیار دشوار می باشد به عنوان مثال می توان به تقلبی بودن بسیاری عسل های که دارای تاریخ تولید و انقضا دارند توجه کنیم عسل طبیعی تنها ماده ای است که هیچ وقت فاسد نمی شود ما هم اکنون در سرزمین عسل طبیعی عسل برای ۱۰الی ۱۲ سال پیش را موجود داریم همانطور که می دانیم عسل طبیعی همانند یک موجود زنده به تغییرات دمای محیط واکنش نشان می دهد یعنی در زمانی هوا سرد است عسل رس می بندد اما متاسفانه به علت دانش ناکافی در مورد عسل طبیعی زمانی که عسل رس می بندد اکثریت فکر می کنند که عسل تقلبی است.در حالیکه این کاملا نقص باور مردم می باشد.

تشخیص عسل طبیعی از عسل تقلبی

در این قسمت به صورت مختصر چند روش تشخیص عسل طبیعی و راه های شناخت عسل طبیعی را برای شما ارائه می دهیم در صورت نیاز داشتن اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان با سابقه ما تماس بگیرید.

  1. عسل طبیعی را در آب سرد بریزد باید عسل به صورت شکرک در بیاید و سپس بعد مدت زمانی در آب حل شود که در مورد عسل تقلبی ، عسل تقلب به سرعت در آب حل می شود.
  2. زمانی که درپوش عسل طبیعی را برمی دارید حتما باید بوی گرده ی گلی توسط زنبور عسل جمع آوری شده است را حس کنید
  3. هنگامی که می خواهید عسل را تست کنید عسل طبیعی علاوه بر شیرینی غالب طعم خاص و مطبوعی دارد. در حالیکه عسل تقلبی تنها شیرینی دارد.

فروش عسل طبیعی و قیمت عسل طبیعی، خرید عسل طبیعی

سرزمین عسل طبیعی بیش از ۲ دهه کار خود را برای تهیه عسل طبیعی ، گرده گل، ژل رویال، بره موم  در استان کردستان آغاز نموده است استان کردستان با توجه به اقلیم هوایی و دارا بودن انواع گونه های گیاهی به جرات می توان گفت که دارای بهترین عسل در ایران می باشد . شما می توانید حضوری برای خرید عسل طبیعی تشریف بیاورید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید و  تشخیص عسل طبیعی و راه های شناخت عسل طبیعی را از آن ها بخواهید. و محصول مورد نظر خود را سفارش بدهید در نتیجه محصول شما به هر کجایی که باشید ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ما طبیعی می باشد و در صورت ناراضی بودن مشتری می توانید آن را مرجوع نمایید.