09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

بره موم

خواص بره موم

فرآیند ثبت سفارش محصولات سرزمین عسل طبیعی

عسل طبیعی - خرید اینترنتی عسل طبیعی با موم - عسل طبیعی

مشاوره کارشناسان

کارشناسان و متخصصین سرزمین عسل طبیعی با راهنمایی و مشاوره ابتدایی در زمینه انتخاب بره موم طبیعی و سایر محصولات زنبور عسل پیشنهادات لازم را  برای شما ارائه کرده و به شما در انتخاب و تشخیص بهترین محصول طبیعی کمک خواهند نمود.

ثبت سفارش

شما بعد از اطمینان و انتخاب بره موم طبیعی خود و یا سایر محصولات اقدام به ثبت سفارش از طریق کارشناسان ما نموده و کارشناسان ما بسته به نوع بره موم و یا دیگر محصولات سرزمین عسل طبیعی قیمت محصول را به شما ارائه خواهند نمود.

عسل طبیعی - خرید عسل طبیعی - تشخیص عسل طبیعی - خواص عسل طبیعی

تحویل محصول به مشتری

پس از ثبت سفارش مشتری ، سرزمین عسل طبیعی اقدام به ارسال بره موم یا دیگر محصولات شما در هر جای ایران می نماید تا در اسرع وقت بره موم یا دیگر محصولات سرزمین عسل طبیعی به دست شما مشتریان عزیز رسیده و کارت ضمانت دریافت نمایید.

سرزمین عسل طبیعی - تشخیص عسل طبیعی - خواص عسل طبیعی - عسل طبیعی

خدمات پس از فروش

بعد از دریافت بره موم خود و تست آن قطعا به کیفیت و اصالت بره موم پی خواهید برد اما چنانچه از کیفیت محصول خود ناراضی بودید می توانید با کارشناس ما تماس گرفته و محصول خود را حتی بعد از باز کردن، باز گردانده و هزینه ی خود را دریافت نمایید.

بره موم چیست؟

بره موم یکی دیگر از فرآورده های زنبور عسل است. که مواد اصلی تشکیل دهنده اش را زنبورها از خارج به کندو حمل می نمایند. بره موم مخلوطی از صمغ درختان مختلف است. به کمک بره موم زنبورها قاب ها را به کندو می چسبانند. تا ثابت مانده و در نقل و انتقالات تکان نخورند. و در نتیجه نظم داخلی کندو و جمعیت مختل نگردد. در اواخر پاییز زنبور عسل سوراخ های کندو را با آن بسته تا گرمای داخلی بیرون نرود و جمعیت بتواند. خودش را داخل کندو گرم نگه دارد. بره موم الکل زنبورهاست و با بره موم وسایل کارشان را ضد عفونی می کنند. مثلا جداره داخلی سلول ها ی مومی شان ها را بره موم کاری می کنند. تا ضد عفونی گردند و لارو ها هنگام رشد در داخلشان از بیماری ها مصون باشند.

ترکیبات شیمیایی بره موم

%

زرین و بالزام

%

موم

%

روغن های فرار

%

گرده گل

تفاوت موم با بره موم

خواص بره موم

خواص بره موم - ضد انگل - بره موم - عسل طبیعی

ضد انگل

خواص بره موم - ضد پوسیدگی دندان - بره موم - عسل طبیعی

ضد پوسیدگی دندان

خواص بره موم - ضد ویروس - بره موم - عسل طبیعی

ضد ویروس

خواص بره موم - ضد التهاب دهان و لثه - بره موم - عسل طبیعی

ضد التهاب دهان و دندان

ضد قارچ - بره موم - عسل طبیعی

ضد قارچ

خواص بره موم - تقویت سیستم ایمنی - بره موم - عسل طبیعی

تقویت سیستم ایمنی

خواص بره موم - ضد باکتری - بره موم - عسل طبیعی

ضد باکتری

خواص بره موم - کاهش فشار خون- بره موم - عسل طبیعی

کاهش فشار خون

محصولات زنبور عسل

عسل طبیعی - خرید عسل طبیعی

عسل طبیعی

تولید عسل طبیعی از شهد گیاهان و درختان مختلف که دارای خاصیت درمانی بسیار زیادی است توسط زنبور عسل صورت می گیرد. عسل طبیعی دارای خواص ویژه ای برای درمان انواع بیماری ها و تقویت بیماران می باشد. سرزمین عسل طبیعی در همین راستا اقدام به برداشت و فروش گرده گل کاملا طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت خود   می نماید.

گرده گل - خرید گرده گل - سرزمین عسل طبیعی

گرده گل

گرده گل در زندگی زنبور ها برای تولید مثل و بقای زنبور اهمیت بسیار زیادی دارد. گرده گل منحصرا از روی گل ها جمع آوری شده و در سلول های بخصوصی کمپرس و ذخیره شده که این کار باعث عمل گره افشانی در گلها نیز می شود. سرزمین عسل طبیعی در همین راستا اقدام به برداشت و فروش گرده گل کاملا طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت می نماید.

ژل رویال

ژله رویال (ژله روآیال) یا ژله شاهانه در غدد شیری زنبور عسل که در اطراف مغزش قرارا دارند ترشح می گردد. ژله رویال در مصر باستان استفاده ی زیادی داشته و به آن اکسیر جوانی نیز می گویند که باعث افزایش طول عمر می شود. سرزمین عسل طبیعی در همین راستا اقدام به برداشت و فروش ژله رویال طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت می نماید.

بره موم - خرید بره موم - عسل طبیعی

بره موم

بره موم مخلوطی از صمغ درختان مختلف است که توسط زنبور عسل به سختی به دست می آید. از بره موم می توان به عنوان ضدعفونی کننده کندو نام برد. بره موم خاصیت ضد عفونی و ضد باکتریایی دارد که در مصر باستان برای مومیایی کاربرد داشته است. سرزمین عسل طبیعی بر این اساس اقدام به فروش بره موم طبیعی با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت می نماید.