09185166862 آدرس: سنندج، روبروی فرودگاه، پشت پمپ بنزین ناصری

خواص بره موم و کاربردهای آن

خواص بره موم و کاربردهای آن، بسیاری از مردم شاید اصلا با محصول بره موم آشنایی نداشته باشند. و از خواص بی نظیز آن بی خبر باشند. در اینجیا ما به شرح بره موم و خواص دارویی بره موم و کاربردهای آن (خواص بره موم و کاربردهای آن )در زندگی روزمره خود می پردازیم.

بره موم:بره موم حاصل صمغ درختان مختلف است.مواد تشکیل دهنده ی بره موم شامل درصدهای مختلفی از اسیدهای چرب، گرده گل و موم و… می باشند.که این ترکیبات به نوع موقعیت جغرافیایی که کندوهای زنبور عسل در آنجا قرار گرفته اند. بستگی دارد.زنبور عسل ابتدا از درختان اطراف خود توسط پاهایش تازکه هایی  تنه ی درختان را جمع آوری کرده وآن را حمل کرده و به کندو با با استفاده از بزاق دهان خود آن را به حبه های گرد تبدیل می کند.سپس با پاهای خود ا را جمع آوری کرده و به کندو برمی گرداند.بره موم برای خود کندو مصارف خاصی دارد به نوان مثال چناچه جانور یا حشره ای وارد کندو شود. کارگران زنبور عسل روی آن را با بره موم می پوشانند و آن را به اصطلاح مومیای می کنند. و مانع کپک زدگی و فاسد شدن جسم خارجی می شوند.

خواص و کاربرد بره موم در زندگی روزمره ی ما: بره موم دارای موادی است که دارای خاصیت ضد باکتریی، ضد التهاب،ضد انگل و… می باشد.یکی از مصارف عمده ی آن در بهداشت دهان و دندان می باشد که باعث جلوگیری از پوسیدگی دندان می شود. یکی دیگر از مصارف برای درمان عفونت و زخم معده می باشد.

فروش بره موم فروش اینترنتی بره موم و عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی و بره موم و سایر محصولات طبیعی زنبور عسل امروزه آگاهی و تحقیقات بسیار خاصی می خواهد زیرا متاسفانه افرادی زیادی هستندکه از اعتماد مردم سوء استفاده می کنند. و محصولات تقلبی و غیر طبیعی به مردم می دهند. شما می توانید با مراجعه به سایر پست های ما روش های تشخیص عسل طبیعی را بیابید. زنبورداری ما دارای عسل صدرد طبیعی می باشد شما می توانید به به زنبورداری ما تشریف بیاورید و نظاره گر زنبورداری ما باشید. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ما دارای ارسال رایگان به تمامی نقاط کشور می باشد.